Zbox Step Üyelik ve Kullanım Koşulları

* Zbox’a kimler üye olabilir : Zbox üzerinde gerçekleştirilen tüm akademik eğitimler sağlık çalışanlarına yöneliktir. Kayıt formu doldurarak kayıt olmanız halinde kişisel beyanınızla sağlık çalışanı olduğunuzu kabul ve taahhüt etmektesiniz.

* Kullanıcıdan hangi kişisel bilgilerin toplandığı : Üyelik sistemi dahilinde, kullanıcılarımızdan ad, soyad, uzmanlık dalı, çalıştığınız kurum, bulunduğunuz şehir, telefon, mail adresi, bilgileri gibi tüm iletişim bilgileri dahil istenmektedir. Bu bilgiler Zbox Sanal Eğitim Platformu üzerinden gerçekleştirilen eğitim faaliyetlerine katılım ile ilgili ölçme ve değerlendirme raporlamalarının oluşturulmasında kullanılacaktır.

* İletişim bilgilerinin Zbox tarafından nasıl kullanılacağı : İletişim bilgileriniz uzmanlık dalınız ile doğrudan yada dolaylı ilgili diğer eğitim faaliyetlerinin size bildirimi amacıyla yine Zbox duyurularının gönderimi şeklinde kullanılacaktır. Bilgileriniz şirket bünyemizde, güvenli olarak, sunucularımızda korunmaktadır.

* Zbox tarafından üyelerine yönelik yapılacak tüm duyurularda, duyurunun yine Zbox tarafından geldiğini belirtecek ibare yer alacaktır. Bu ibare Zbox logosunun duyuru üzerinde yer alması şeklinde olacaktır.

* Zbox duyurularının kullanım şekli; Zbox Network üye hekimlerine yapılacak olan duyurular, Zbox üzerinde yayınlanacak yada içerik paydaşları tarafından düzenlenen eğitim uygulamalarının üye hekimlere duyurulması amacı ile yapılacaktır. Ayrıca sağlık çalışanlarının mesleki bilgi ve deneyimlerini arttırıcı yönde olmak üzere  Zbox Step içerik ve iş ortaklarına ait ürün ve hizmetler ile ilgili yenilik ve güncellemelere ait bilgilendirme mesajlarıda e-mail duyuruları formatında olmak üzere Zbox Step üyelerine kendi uzmanlık dalları ile ilgili olmak kaydıyla iletilecektir.

* Zbox’ın verileri üçüncü taraflara nasıl aktardığı : Katılmakta olduğunuz eğitim faaliyeti içinde sponsor firma yada bilimsel içeriği sağlamakta olan Tıp Derneği v.b. tarafların olması halinde, kayıt yaptırmış olduğunuz eğitim faaliyetine katılmanız halinde bu proje paydaşları ile katılımcıların raporlaması dahilinde bilgileriniz paylaşılabilecektir. Proje paydaşı olan  Dernek, İlaç Endüstrisinde çalışmakta olan firmalar ve olası diğer sponsorlar tarafından bu verilerin korunması ve sadece kendi kurum bünyelerinde bulundurması, her ne koşul ve şartlarda olursa olsun, paylaşmaması, bu kurum ve kuruluşların sorumluluğu altındadır. 

* Bu bilgilerin nasıl değiştirileceği veya silineceği ya da nasıl kapsam dışında kalınacağı : Üyelik bilgilerinde değişiklik veya üyeliği silme işlemi ile birlikte, tüm bilgiler kullanıcının talebi ile gerçekleşmektedir.

* Zbox Step üyelik koşullarında gelişen ve değişen endüstriyel koşullara bağlı olarak değişiklik ve güncelleme yapma hakkını saklı tutar. Üyelik koşullarının güncellenmiş son versiyonu http://zboxstep.com/home/zbox-step-uyelik-ve-kullanim-kosullari/
adresinden yayınlanır.

* Üyelik sistemin amacı : Üyelik sisteminde amaç; eğitim faaliyetleri hakkında üyelere bilgi aktarımının sağlanmasıdır.

* Web Sitemiz’e girilen bilgilerin güvenliği için Zbox altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. 

* Zbox, söz konusu bilgileri yasal sorumluluklar ve yukarıda belirtilen durumlar dışında herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

© 2018 - Zbox Step www.zboxstep.com