18 Aralık 2018 Salı günü
saat 19:30'da gerçekleştirilecek olan "İmmün Yetersizliklere Olgular ile Yaklaşım"
konulu canlı yayına katılmak için lütfen kayıt olunuz.                 

Moderatör: Konuşmacılar:
Prof. Dr. M. Cem Ar (İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Hematoloji BD, İstanbul) Prof. Dr. Nilgün Sayınalp (Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Hematoloji BD, Ankara)
  Prof. Dr. Aydan İkincioğulları (Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjik Hastalıkları BD, Ankara)

Canlı yayını takip edebilmeniz için kayıt ol butonuna tıklayarak kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır. Kayıt sırasında bildirdiğiniz e-mail adresinize ve cep telefonunuza yayını izleyebilmeniz için gerekli olan bilgiler iletilecektir.

Zbox Step yayınlarına bilgisayarınıza hiçbir ek program yüklemeden katılabilir, webcastlerimizin sunumunu canlı yayında sesli ve görüntülü olarak izlerken sorularınızı da online olarak konuşmacılarımıza iletebilirsiniz.


Önemli Bilgiler ;

Online hizmetlerimiz yalnızca sağlık çalışanları içindir. Türkiye'de hizmet veren bir tıp doktoru/eczacı iseniz "kayıt ol" linkini tıklayarak bunu doğrulamanız istenecektir. Kayıt ve doğrulama işleminden sonra size yollanacak e-postadaki linke tıklayarak online hizmetimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Sayın Katılımcılar; Hotmail, Yahoo ve Gmail gibi ücretsiz e-mail hizmeti sağlayan bazı servis sağlayıcılarda zboxstep.com dan gelen e-mailler zaman zaman "Önemsiz E-posta" klasörüne düşmektedir. Lütfen katılım bilgilerinizin size ulaşabilmesi için bu klasördeki e-mallerinizi kontrol ediniz.