Türk Hematoloji Derneği tarafından 16 Kasım 2017 Perşembe günü saat 19:30'da
"IFI Tedavisinde Zor Vakalar" konulu toplantı interaktif olarak canlı yayınlanacaktır.

Moderatör
Prof. Dr. Ali Zahit Bolaman
Adnan Menderes ÜTF, Hematoloji BD, Aydın

Konuşmacılar
Prof. Dr. İrfan Yavaşoğlu
Adnan Menderes ÜTF, Hematoloji BD, Aydın

Prof. Dr. Nur Yapar
Dokuz Eylül ÜTF, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji ABD, İzmir

16 Kasım 2017 – Perşembe saat 19:30’da başlayacak olan canlı yayını takip edebilmeniz için kayıt ol butonuna tıklayarak kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır. Kayıt sırasında bildirdiğiniz e-mail adresinize ve cep telefonunuza yayını izleyebilmeniz için gerekli olan bilgiler iletilecektir.


Zbox Step yayınlarına bilgisayarınıza hiçbir ek program yüklemeden katılabilir, webcastlerimizin sunumunu canlı yayında sesli ve görüntülü olarak izlerken sorularınızı da online olarak konuşmacılarımıza iletebilirsiniz.

Önemli Bilgiler ;

Online hizmetlerimiz yalnızca sağlık çalışanları içindir. Türkiye'de hizmet veren bir tıp doktoru/eczacı iseniz "kayıt ol" linkini tıklayarak bunu doğrulamanız istenecektir. Kayıt ve doğrulama işleminden sonra size yollanacak e-postadaki linke tıklayarak online hizmetimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Sayın Katılımcılar; Hotmail, Yahoo ve Gmail gibi ücretsiz e-mail hizmeti sağlayan bazı servis sağlayıcılarda zboxstep.com dan gelen e-mailler zaman zaman "Önemsiz E-posta" klasörüne düşmektedir. Lütfen katılım bilgilerinizin size ulaşabilmesi için bu klasördeki e-mallerinizi kontrol ediniz.