13 Aralık 2018 Perşembe günü
saat 19:00'da gerçekleştirilecek olan "Kistik Fibroz: Multidisipliner Yaklaşım ve Tedavi"
konulu canlı yayına katılmak için lütfen kayıt olunuz.

                

Moderatör: Konuşmacılar:
Prof. Dr. Nevin Oruç (Ege Üniversitesi Tıp Fak. Gastroenteroloji BD, İzmir) Prof. Dr. Funda Özgenç (Ege Üniversitesi Tıp Fak. Pediatrik Gastroneteroloji BD, İzmir)
  Doç. Dr. Pervin Korkmaz (Ege Üniversitesi Tıp Fak. Göğüs Hastalıkları BD, İzmir)

Canlı yayını takip edebilmeniz için "hemen kayıt ol" butonuna tıklayarak kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır. Kayıt sırasında bildirdiğiniz e-mail adresinize ve cep telefonunuza yayını izleyebilmeniz için gerekli olan bilgiler iletilecektir.

Zbox Step yayınlarına bilgisayarınıza hiçbir ek program yüklemeden katılabilir, webcastlerimizin sunumunu canlı yayında sesli ve görüntülü olarak izlerken sorularınızı da online olarak konuşmacılarımıza iletebilirsiniz.


Önemli Bilgiler ;

Online hizmetlerimiz yalnızca sağlık çalışanları içindir. Türkiye'de hizmet veren bir tıp doktoru/eczacı iseniz "kayıt ol" linkini tıklayarak bunu doğrulamanız istenecektir. Kayıt ve doğrulama işleminden sonra size yollanacak e-postadaki linke tıklayarak online hizmetimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Sayın Katılımcılar; Hotmail, Yahoo ve Gmail gibi ücretsiz e-mail hizmeti sağlayan bazı servis sağlayıcılarda zboxstep.com dan gelen e-mailler zaman zaman "Önemsiz E-posta" klasörüne düşmektedir. Lütfen katılım bilgilerinizin size ulaşabilmesi için bu klasördeki e-mallerinizi kontrol ediniz.